sehitkamilde-yaz-spor-okulu-kayitlari-start-aldi-q2yŞehitkamil Belediyesi ve Şehitkamil Belediyespor Kulübünün ortaklaşa organize ettiği yaz spor okulları bu yılda binlerce sporcunun katılımı ile start aldı.

Basketbol, futbol, yüzme, satranç, taekwando, halkoyunları ve badminton branşlarında eğitim görecek olan 7- 18 yaş aralığındaki bay ve bayan sporcular, çalışmaları başlatan ilk düdük sesiyle birlikte heyecanlı ve yorucu geçecek sportif eğitim maratonun keyfini yaşama başladı.

ŞEHİTKAMİL YAZ BASKETBOL SPOR OKULUNA YOĞUN İLGİ

2013 -2014 Yılı eğitim öğretim yılının tamamlanmasıyla birlikte start alanŞehitkamil Belediyesi yaz basketbol spor okullarında yoğun ilgi yaşanıyor. 9 farklı grupta 500 civarında sporcunun eğitim göreceği basketbol spor okulunda konularında uzman 6 antrenör görev yapacak. Basketbol branşının temel teknikleriyle birlikte, sporcuların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak birçok eğitim programını bünyesinde barındıracak olan yaz basketbol spor okulları 3 ay süreyle devam edecek.

Şehitkamil Belediyesi Yaz spor Okulları Basketbol Antrenörü Mustafa Derdin, spor okullarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehitkamil Belediye Başkanlığımızca organize edilen Basketbol Spor Okulunda 500 civarında öğrencimiz eğitim görecek. 9 farklı grupta yer alan öğrencilerimiz haftanın 3 günü temel basketbol eğitimi ilgili antrenmanlara tabi tutulacaklar. Yaz spor okulu dönemi sonrasında başarılı olan öğrencilerimiz Şehitkamil Belediyespor Kulübü çatısı altında faaliyetlerini sürdüren basketbol alt yapı takımlarında forma giyme şansını ellerinde bulunduracaklar” ifadelerinde bulundu.

POTANIN PERİLERİNDEN VE DEV ADAMLARINDAN FADILOĞLU’NA BÜYÜK TEŞEKKÜR

Şehitkamil Belediyesi Yaz Basketbol Spor Okullarında eğitim gören sporcular kendilerine sağlanan imkanlardan dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerini sundu. Yaz spor okullarında parke üzerine çıkmanın heyecanını yaşayan potanın perileri ve dev adamları, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na bize sağladığı bu güzel imkanlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Şu anda modern bir ortamda profesyonel antrenörler nezaretinde eğitim görüyoruz, yaz spor okulları sonrasında başarılı olarak basketbol alt yapı liglerinde faaliyet gösteren takımlarda yer almak istiyoruz” şeklinde konuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here