Şehitkamil Belediyesi’nin “Bahar Şenlikleri” çerçevesinde düzenlediği piknikte bir araya gelen kursiyerler, doyasıya eğlendi. Etkinlikte yapılan “Yağlı Köfte” yarışması ise renkli görüntüler oluştururken, bu yılın yağlı köfte şampiyonu Kürşat Tüzmen Sosyal Tesisi Aile Merkezi oldu.

PİKNİKTE KURSİYERLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Şehitkamil Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Bahar Şenlikleri’ bu yılda Dülük Tabiat Parkında coşkulu bir şekilde kutlandı. ŞehitkamilBelediyesi’ne bağlı sosyal tesislerde eğitim gören kursiyerler ile ailelerine yönelik gerçekleştirilen piknik, festival havasında geçti. Yerel sanatçıların sahne aldığı piknikte kursiyerler gönüllerince eğlendi. Hareketli parçalara eşlik ederek halay çeken kursiyerler programı daha da renklendirdi. Etkinliğe katılan çocuklar ise palyaçoların yaptığı gösterilerle keyifli anlar yaşadılar. Konser sonunda yağlı köfte yarışmasına başlayan aile merkezi kursiyerleri, yaptıkları köfteleri sergilediler. Kursiyerlerin yaptığı köftelerden tek tek tadarak not veren Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, köfte yarışmasında dereceye girenleri belirledi. Bu yılın yağlı köfte şampiyonu Kürşat Tüzmen Sosyal Tesisi Aile Merkezi olurken, ikinciKarşıyaka Sosyal Tesisi Aile Merkezi ve üçüncüsü ise Mevlana Sosyal Tesisi Aile Merkezi oldu. Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, dereceye giren kursiyerlere çeşitli hediyeler takdim etti.

KURSİYERLER BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Yağlı köfte yarışmasında birinci gelen Kürşat Tüzmen Sosyal Tesisi Aile Merkezi kursiyerleri, “Bugün birçok Aile Merkezi arasında birinci gelmemiz bizleri gururlandırdı. Köftemizi çok güzel bir şekilde hazırladık ve Başkan yardımcımız ve müdürlerimizin beğenisine sunduk. Onlarda sağolsun bizim köftemizi beğendiler ve bunun için çok mutluyuz. Ayrıca, burada bizler için düzenlenen piknikte de çocuklarımızla birlikte gönlümüzce eğleniyoruz. Müzik eşliğinde halaylar çekiyoruz, oyunlar oynuyoruz. Pikniğimizi en güzel şekilde yapıyoruz.Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na bizleri unutmayarak böylesine güzel bir etkinlik düzenlediği için teşekkür ediyoruz” dediler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here