fb_img_1473417898774İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE’NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Millet olarak birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi, saygı, hoşgörüyle birbirimize yaklaştığımız, yardımlaşma ve dayanışma duygularıyla bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Dinimiz İslam’ın, sosyal alanda yardımlaşma ve dayanışmayı daha da arttırmanın önemine vurgu yapan dini bayramlarımız, dargınlıkların unutulduğu, sevgi, saygı ve hoşgörümüzün arttığı, milletimizin kaynaşmasına vesile olan değerli günlerimizin başında gelir.
Vatana ve millete hizmet etmede önemli bir role sahip olan Maarif Teşkilatı’nın bir mensubu olmanın verdiği gurur ve şeref ile tüm eğitim camiamızın, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin. Kurban Bayramını kutluyorum.
Huzur ve güven ortamı içerisinde bu güzel günleri idrak edebilmemize imkân sağlamak için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, gazilerimizin, şehit ve gazi ailelerimizin, Aziz Milletimizin ve bütün İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı da tebrik ediyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa sevgi, saygı, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here