ANTEP’E YENİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

IMG_20160311_180511

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev değişimi. 17 Şubat 2015’te Gaziantep İl Müdürlüğüne atanan Mustafa Yanmaz’ın yerine Yalova İl Milli eğitim Müdürü Cengiz Mete atandı.Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev değişimi. 17 Şubat 2015’te Gaziantep İl Müdürlüğüne atanan Mustafa Yanmaz’ın yerine Yalova İl Milli eğitim Müdürü Cengiz Mete atandı.

CENGİZ METE KİMDİR?

1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaokulu İstanbul, Lise eğitimini Yalova’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümünde Tezli Yüksek Lisans yaptı. 1995 yılında ilk atama olarak Van-Hüsrevpaşa İlköğretim Okulunda başlayan Öğretmenlik görevi İstanbul ve Yalova illerinde devam etti.

Yalova Sugören İsmet Koçhan İlköğretim Okulu, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi ve Termal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’ nda yöneticilik (müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı, müdürlük) görevlerinde bulundu.

Bunun yanında vakıf, dernek, sendika ve spor kulüplerinde yöneticilik yaptı.

2011 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevlerinin ardından 26 Haziran 2014 tarihi itibariyle Yalova İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

1 YORUM

  1. Müdürün kurdurduğı yönetici derneği ne olacak. Bunlar yetenekleri ile değil birilerine payanda olmak için toplanan gürüh.sendikaya makam için geldiler deşrife oldular.çeşitli vakıf ve derneklerle iş yaptılar bir yere gelemediler.müdür yardımcısı olmak için müdür dernek kurdurdu yine olmadı. Antep bu gruba dikkat et.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here