Gaziantepspor’da başkan olduğu günden bu yana yöneticiliği ve başarısı tartışılan İbrahim Kızıl’ı koltuğundan kimse indiremiyor. Daha önce Fatma Şahin ve Celal Doğan’ın da operasyon yapmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı Kızıl, yine rakipsiz olarak kongreye gidiyor.

Gaziantepspor’da günlerdir Asbaşkan Abdulhadi Çelik’in başkanlık için aday olduğu konuşuluyor. Çelik ise, önceki gün Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl ile bir araya gelerek aday olmadığını söyledi. Kızıl’a şartlarını sunan Çelik, yeni yönetim kurulunda ise görev almayacağını iletti.

Gaziantepspor’un geride bıraktığımız sezonda ligde kalmasında büyük pay sahibi olan ve kulübe yüksek miktarda maddi destek sağlayan Gaziantepspor Asbaşkanı Abdulhadi Çelik, mevcut başkan İbrahim Kızıl ile yaptığı görüşme sonrasında aday olmadığını söyledi. Güçlü bir listeyle seçime girmesi konuşulan Çelik’in dün akşam mesai bitimine kadar divan kuruluna listesini vermedi. Çelik, aday olmadığını söyleyerek, “Gaziantepspor’a destek olmaya çalıştık. Yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here