baskan-fadiloglu,-eski-okulunda-karne-dagitti-IHA-20130125AW000925-1-t

 

Şehitkamil Belediye Başkanlığı adayı Rıdvan Fadıloğlu, Maaşkuyu Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnafın dükkanına konuk olan Başkan Adayı Fadıloğlu, yeni dönemde çok daha farklı projeleri hayata geçireceğini söyledi.

İkinci kez AK Parti’nin Şehitkamil Belediye Başkanlığı adayı olan Rıdvan Fadıloğlu, mahalle mahalle dolaşarak esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yoğun tempoda çalışan ve seçim bölgesinde çalmadık kapı bırakmayan Rıdvan Fadıloğlu, Maaşkuyu caddesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Mahalle esnafını tek tek gezerek vatandaşların sıkıntı ve isteklerini dinleyen Fadıloğlu, yeni dönemde çok daha farklı projeleri hayata geçireceğini söyledi.

VATANDAŞLARA HİZMET ETME AŞKIYLA ÇALIŞAN BİR BELEDİYE BAŞKANI
Başkan Fadıloğlu’nun Şehitkamil ilçesine yapmış olduğu hizmetlerden memnun kaldıklarını ifade eden bir esnaf, “Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun ilçemize ve mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden çok memnunuz. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşlara hizmet etme aşkıyla çalışan bir Belediye Başkanı. Başkanımızdan memnunuz. Yapılacak olan seçimlerde inanıyoruz ki Başkanımız yeniden seçilecek. İnanıyoruz ki önümüzdeki beş yıl içinde de güzel hizmetler yapacaktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here