DAHA GÜVENLİ BİR ŞEHİR, DAHA GÜVENLİ BİR YAŞAM İÇİN YANINIZDAYIZ

 

Huzur 2

“Daha güvenli bir şehir, daha güvenli bir yaşam için, sizin yanınızdayız.” sloganı ile yola çıkan Emniyet Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli mahalle Huzur Toplantılarına 2014 yılında da devam etmektedir.
Şahinbey ve Şehitkâmil Belediyelerimizin Sosyal Tesisleri tahsis ederek destek verdiği huzur toplantısına, Şahinbey ve Karşıyaka Polis Merkezi bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarımız ile birlikte vatandaşlarımızın katılımı sağlanmıştır.
İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet KAMALI başkanlığında, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Bölge Polis Merkezi Amiri, Asayiş Ekipler Amiri, Toplum Destekli Polislik Mahalle sorumlusu Polisler ile Mahalle Muhtarları, Camii Görevlileri, Esnaf ve vatandaşlarımızın katıldığı toplantılar sohbet ortamında geçmekte, çaylar içilirken mahallelerimize ait tüm sorun ve çözüm önerileri bir biri ardına ilk ağızdan iletilmekte olup, Toplum Destekli Polisler tarafından gerekli notlar alınarak ilgili birimlerimize iletilmektedir. Her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri başka mahallelerde düzenlenecek olan huzur toplantıları ilimizin tamamını kapsamaktadır.
Vatandaşlarımız yetkililerle birebir iletişim kurmanın ve sorunları ilk ağızdan iletmenin çözüm noktasında daha faydalı olacağını düşündüklerini, bu açıdan yapılan huzur toplantısının çok önemli olduğunu ve böyle bir imkân sağlandığı için başta İl Emniyet Müdürümüz Ali GEZER olmak üzere tüm Emniyet Müdürlüğüne teşekkürlerini iletmektedir.
Kamuoyu ve basına duyurulur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here