sahin-ve-tahmazoglu-na-coskulu-karsilama-1390822511

 

5 yılda yaptığı örnek ve model olan projelerle halkın takdirini toplayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, seçim çalışmaları kapsamında seçim otobüsü ile vatandaşları selamlayarak, hayırlı işler diledi.
Başkan Tahmazoğlu daha sonra AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve teşkilat üyeleri ile birlikte Flora Halı çalışanları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Tahmazoğlu, seçim otobüsü ile İnönü, Şehreküstü, Özdemirbey, 25 Aralık, Perilikaya, Şehitler ve Hürriyet Mahallelerini dolaşarak, vatandaşları selamladı. Esnafın, vatandaşların ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Tahmazoğlu, zaman zaman otobüsten inerek, sohbet etti. Dilek ve talepleri dinleyen Tahmazoğlu, parkta vatandaşlarla birlikte çay içti.
“HALKIMIZIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”
Halkın desteği ile Gaziantep’i ve Şahinbey’i daha ileri noktaya taşımak adına gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Tahmazoğlu, şunları söyledi:
“Halkımızın yaşamını kolaylaştırmak adına çalışmalar yaptık. İnsanımızın en büyük isteği konut sahibi olmak, bunun adına önemli çalışmalar yaptık 5 yılda 5 bin konut yaptık. Büyük bir kısmını dar gelirli vatandaşlarımıza ayda 400 TL’ye 10 yıl vade ile hak sahiplerini belirledik. Bu çalışmamıza devam edeceğiz. İnşallah yeni dönemde sayın bakanımız ve Şehitkâmil belediye başkanımızla birlikte Gaziantep’in birçok noktasına bu sosyal amaçlı ev yapmaya devam edeceğiz. Kentsel dönüşüm devam edecek çünkü yolların genişlemesi açısından kentsel dönüşüm yapmamız şart. Özdemirbey caddesinde kentsel dönüşüm yaptık, şimdi bir eskisini düşünün bir de şuan ki halini düşünün, çok rahat. Yine havaalanı yolunu burç kavşağına bağlayacak olan 12 şeritli 12 kilometrelik yolumuz sanayide çalışan vatandaşlarımızı çok rahatlatacaktır. Eski garajlarda bütün tamircilere 970 tane iş yerini 10 yıl vade ile yaparak onları da şehrin içinden kurtarıyoruz. Böylelikle şehir merkezi rahatlatacağız. Böylelikle ulaşım, okul ihtiyacı ve sosyal donatı yerleri de rahatlamış olacak. Sosyal belediyecilik anlamında vatandaşımızın yine hayatını kolaylaştırdık yeni sosyal tesisler ve gençlik merkezleri açarak özellikle sizlerin eşlerinizin çocuklarınızın bunlardan faydalanmasını sağladık. 392 Park yaptık ve şuanda Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi parkını yapıyoruz. Sizlerin hayatını kolaylaştıracak sizlerin hayatına dokunacak çok daha güzel projelerimizde var. İnşallah yeni dönemde destek ve dualarınızla bunları gerçekleştiririz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here