meslek-edindirme-kurslarinda-394-kursiyer-sertifikalarini-aldi

Şahinbey Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında eğitim alıp mezun olan 394 kursiyer düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

Eğitime büyük önem veren ve 73 sosyal tesiste,  7’den 77’ye herkese eğitim imkanı sağlayan Şahinbey Belediyesi, bilgisayar işletmenliği ve kuaförlük kurslarını tamamlayan 394 kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Şahinbey Kültür Merkezi’nde düzenlenen sertifika dağıtım töreninde konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 73 sosyal tesiste şu anda 33 bin kursiyerin yararlandığını söyledi.  7’den 77’ye bütün vatandaşlara hitap eden kurslarla hizmet verdiklerini ifade eden Başkan Tahmazoğlu, “Baktığınız zaman kursiyer sayımız birçok ilin nüfusundan fazla. Mezun olan kursiyerlerimiz güzel başarılara imza atıyor, bize geri dönüşler çok güzel oluyor ve buda bizi çok mutlu ediyor. İnşallah bundan sonra da eğitimlerimize ve sertifikalarımıza devam edeceğiz. Ben tekrar kurslarımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Sertifikalarınızın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından mezun olan kursiyerlere sertifikaları verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here