DSCF1191

 

MÜTERCİM ASIM DA SAADET FIRTINASI

Saadet partisi adayları Mütercim Asım da dolaşarak halk ve esnafla kucaklaşarak halktan güvenoyu aldı.

Saadet partisi adaylarından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bozgeyik, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Hayri Kamalı, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Ahmet Durdu ve Saadet teşkilatınca yapılan esnaf ve halk ziyaretleri, halk ve esnaf tarafından büyük bir coşku ve ilgi ile karşılık buldu.

Esnafın ve halkın dilek, şikayetlerini dinleyen Saadet adaylarına halk tarafından büyük bir sevgi ve ilgi vardı. Esnaf ve halk, mevcut belediyelerden çok şikayetçi olduklarını söyledi. Halk ve esnaf artık değişim istiyoruz yeter bunlardan çektiğimiz, artık değişim şart bu halk sizi çok özledi Bozgeyik, gibi söylemlerde bulundular.

F.E. isimli bir esnaf, Mehmet Bozgeyik’e “Başkanım biz sizi resmen arıyoruz, bende geçen seçim de akp’ye oy vermiştim ama ne kadar hata yaptığımı artık daha iyi anlıyorum, bu kez ben ve hemen hemen tüm esnafın oyu size, şimdi bakıyorum nerde sizin o belediye başkanlığı yaptığınız dönem, siz gittiniz Gaziantep de manevi yapı harap oldu adeta yok oldu ben şimdiki büyükşehir belediye başkanının bir tane bile bir cami yaptırdığını duymadım, görmedim, bunlar bir şeyler yapıyor gibi görünüyor ama dönüp bakıyoruz ciddi anlamda yapılan bir şey yok işleri güçleri göstermelik işler ve reklam, siz başkanken sizi yakından takip ederdim siz o zaman da iktidar partisinden değildiniz sadece elli kadar camiye imza attınız uzay çatılı pazar yerleri, taziye evleri, merveşehir sefaşehir gibi projeleri gerçekleştirdiniz. Sefa şehir yarım kalmıştı belediyeyi bıraktığınızda, ben şimdi bakıyorum sizden sonra iki belediye başkanı geçti Şehitkamil de bırakın sizin çıtanıza ulaşmayı sizin yarım bıraktıklarınızı dahi tamamlayamadılar. Öğrendim ki bu kez büyükşehir belediyesine adaymışsınız, Şehitkamil belediyesindeyken neler neler yapmıştınız inşallah bu kez kazanırsanız Gaziantep’e ne denli büyük projelere imza atarsınız hayal bile edemiyorum” dedi.

DSCF1195

 

“BİRİLERİNİN DEĞİL HERKESİN BAŞKANIYIM”

Mehmet Bozgeyik esnafın dediklerine ve orada onu dinleyen diğer esnaf ve halka, “ Sevgi ve ilginiz için Allah sizden razı olsun biz bu işin sevdalısıydık hala da öyleyiz, derdi ki Erbakan Hocam bir işi yapmak için o işin delisi olmak gerek biz yaptığımız işin delisiydik hala öyle olmaya da devam ediyoruz geçmişte yaptık yine yapacağız, bize iktidar partisinin belediyesi değilsiniz, hayal görüyorsunuz, devir değişti, kazanamazsınız diyenlere en güzel cevabımız geçmişte olduğu gibi yine kazanıp yine yaptıklarımızla olacak.

Beni seven sevmeyen olabilir ama şu iyi bilinmeli ki ben birilerinin değil herkesin başkanıyım ben her kesimi kucaklıyorum, geçmişte hemen her kesimi memnun eden işler yaptık, yine büyük işler ve projeler ile herkese hitap edecek çalışmalar yapacağız. Havaray projesi, 50.000 TL’ye konut, akıllı otopark projesi, kavşaklara battı çıktılar ve yol genişletme çalışmaları ile rahat bir trafik, yıkılacak olan stadyum yerine Sultan Ahmet benzeri bir meydan, engelliler çarşısı ve sadece kadınlara ait nisa hastanesi gibi yine projelerimiz var ve yine inşallah kazanınca tüm projelerimizi yine icraata geçireceğiz ve bu millete hak ettiği hizmeti vereceğiz. Ben bu kez büyükşehir belediyesinden adayım yerimi Hayri Kamalı kardeşimize devrettim çok dürüst çalışkan ve sizin gibi esnaf zaten bir çoğunuz çok iyi bildiği içinizden biri, ben eminim ki bu kardeşimiz Şehitkamil de çok çalışacak ve ben ondan söz aldım Şehitkamil de çıtayı benden daha yüksek tutacak” diyerek dinleyenlerin güvenini ve beğenisini aldı.

 

DSCF1217

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here