Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Yetim Koordinasyon Merkezi’ne üye olan yetim aileleri ile iftar yemeğinde buluştu. Yetim çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, ailelerle uzun süre sohbet etti.

KARDEŞLİĞİMİZ DÜNYA AHİRET BAKİLİĞİNE İŞARETTİR

Dülük Tabiat Parkı’nda düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanı Halil Uğur ve Yetim Koordinasyon Merkezi’ne üye yetim aileleri katıldı. Masaları tek tek dolaşarak çocuklarla yakından ilgilenen ve sohbet edip sıkıntılarını dinleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Okunan ezan ile birlikte Protokol üyeleri ve ailelerle iftarını açtı. İftar sonrası bir konuşma yapan Başkan Fadıloğlu bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Öncelikle davetimize icabetinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah her yıl Ramazan ayına sağlık ve sıhhat ile çıkmamızı nasip etsin inşallah. Bizim ayrımız gayrımız yoktur. Tabi bugün ki kardeşlik iftarı hakikaten bizim kardeşliğimizin bir günlük değil dünya ahiret bakiliğine işarettir. Bizler sizlerin her zaman emrindeyiz. Sizlere hizmet etmek için bu makamlarda bulunuyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı tekrardan teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte huzur içerisinde, barış içerisinde, kardeşlik içerisinde, nice Ramazanlara hep birlikte idrak etmeyi yüce Rabbimden niyaz ediyorum. İnşallah daha sık bir araya gelmek dileğiyle hepinizin mübarek Ramazan ayını en içten dileklerimle kutluyorum. Hayırlısıyla Bayram’a sağlık ve sıhhat içerisinde erişmeyi de yüce Rabbimden niyaz ediyorum, hepinize iftarlar diliyorum” dedi.

 

İLK DEFA BAŞKANIMIZ SAYESİNDE BÖYLESİNE GÜZEL BİR İFTAR PROGRAMINA KATILIYORUZ

Yetim aileleri adına konuşan bir yetim annesi ise Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederek, “İlk defa Başkanımız sayesinde böylesine güzel bir iftar programına katılıyoruz.  Biz Başkanımızın ve hocalarımızın bize vermiş oldukları desteklerden dolayı ne kadar da teşekkür etsek azdır. Rabbim Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’ndan hem bu dünyada hem de öbür dünyada razı olsun. Biz Başkanımızı seçtiğimiz için hiçbir şekilde pişman değiliz. İnşallah ileriki yıllarda da hep beraber oluruz. İlk defa bir Başkan yetimlere böyle sahip çıktığı için ne kadarda teşekkür etsek az olduğunu biliyoruz. Başkanımız yetimlerin başını okşadığı için Rabbim kendisinden bin defa razı olsun” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından bir yetim çocuğun yapmış olduğu iftar duasının ardından program sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here