Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından Cengiz Topel Ortaokulu’na yaptırılan Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nun açılışını yaptı.

Tahmazoğlu'ndan eğitime destek

Birçok okula destekte bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cengiz Topel Ortaokulu’na yaptırılan Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nun açılış törenine katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

 

DİNİMİZİN İLK EMRİ OKU

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, belediyelerin asli görevleri arasında olmamasına rağmen eğitime tam destek verdiklerini belirterek, “Amacımız eğitim yuvası olan okullarımızın fiziki eksikliklerini tamamlamaktır. Bu belediyemizin asli görevleri arasında olmamasına rağmen, eğitimi ne kadar önemsediğimizi gösteriyor. Dinimizin ilk emri de Oku’dur. Bu nedenle öğrencilerimizin bu dini vecibeyi yerine getirmeleri için ne kadar güzel ortamlar hazırlarsak ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği açısından o kadar iyi bir yatırım olur” dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu konuşmasının ardından öğrencilerle soru cevap şeklinde sohbet etti. Sohbet esnasında öğrencilere tavsiyelerde bulunan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Çok çalışın ve gayretli olun. Hiçbir şeyden yılmayın. Benim param yok, ailem fakirdir gibi hiçbir bahanenin arkasına saklanmadan, azmederek çalışın ve başarın.” dedi.

Öğrencilerle yapılan sohbetin ardından Cengiz Topel Ortaokul Müdürü Halil Bahar tarafından Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür plaketi takdim edild

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here