33135134130.10.20159054gaziantepgunes

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, ‘eski Türkiye’ özlemi duyanlara milletin 1 Kasım’da sandıkta cevap vereceğini belirtti.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, AK Parti’den önce Türkiye’nin çok zor şartlarda olduğunu hatırlatarak, “AK Parti milletimizin özlemlerinden doğmuş bir hizmet partisidir. Kendi ülkesinde kendi parasının geçmediği, kardeşin kardeşe dövizle borç verdiği bir Türkiye vardı. Her sabah daha zayıf uyanan, toplanan gelirlerin yüzde 87’si faize giden bir Türkiye vardı. Hazinede paranın kalmadığı, memuruna işçisine maaş ödeyemeyen sonrada deprem paralarını maaş ödemesine aktaran Türkiye vardı. IMF kapısında 500 milyon dolar için iki büklüm bekleyen bir Türkiye vardı. Pahalı ve lüks yatırım diye birçok devlet yatırımının planlamadan çıkarıldığı Türkiye vardı. Anlatmakla bitmeyecek. Ülke ekonomisini uçuruma attığınız, ithal bakan getirdiğiniz bir Türkiye vardı. 

“1 KASIM’DA YİNE DERSLERİNİ ALACAKLAR”

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, açıklamasına şöyle devam etti:  “Değerli hemşerilerimden ricam, bir kez daha sandık başına giderken geçmişin polemiklerinin, kavgalarının, ideolojik kamplaşmalarının ve sonuçsuz tartışmalarının zihinlerdeki lüzumsuz tortularını bir yana bırakarak yalnız ülkemiz ile şehrimizin iyiliğini ve hayrını düşünerek oy kullanmaları.” “Bu millet 11 seçimdir olduğu gibi, yenilen pehlivan güreşe doymaz misali 1 Kasım’da da muhalefete kırmızı kart gösterecektir. Çünkü onlar bu aziz millete hizmet yapmadı. AK Parti 3 Kasım 2002’de demokratik yollarla bir devrim gerçekleştirdi. AK Parti bu ülkeye büyük hizmetler yaptı. Paramız hak ettiği değeri buldu. Faize giden gelirlerimiz yatırım olarak millete döndü. Artık güçlü bir Türkiye var. Artık uzay teknolojisini takip eden bir Türkiye var. Dünya ile yarışan bir Türkiye var. Dostları sevindiren, düşmanları korkutan bir Türkiye var. Kendi uçağını, kendi otomobilini, kendi uçak gemisini, füzesini üreten tamamen yerli ve milli bir Türkiye var. İşte bu nedenle istikrarı bozmaya çalışanlar var. Onlara milletimiz yine sandıkta gereken cevabı verecektir.”

“İLK GÜNKÜ AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, açıklamasını şu sözlerle bitirdi: “Milletimizin omzumuza yüklediği emanetin ağırlığının bilincindeyiz. 14 yıllık iktidarımızda yaptıklarımızı yeni yatırımlar ile taçlandıracağız. Manevi sorumlulukla hareket edeceğiz. İçimizde ilk günkü aşkla büyük bir sevda var, büyük bir dinamizm var. İnşallah gecemizi gündüzümüze katıp, bize güvenen Milletimize projelerimizle, hizmetlerimizle karşılık vereceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here