Her yıl ilçe genelinde yaptığı asfalt çalışmasını kat kat arttırarak devam eden ve son 5 yılda 5 milyon 350 bin metrekare asfalt çalışması yapan Şahinbey Belediyesi, asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Asfalt çalışmasını mahalle bazlı sürdüren Şahinbey Belediyesi asfalt ekipleri, İstiklal Mahallesi’nde çalışmalarına devam ediyor.

Şahinbey Belediyesi’nin yapmış olduğu asfalt çalışmalarından mahalle sakinleri olarak büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden İstiklal Mahalle Muhtarı Yaşar Mayda, bu zamana kadar yapılan çalışmaları takdirle takip ettiklerini söyledi.

Şahinbey Belediyesi’nin sadece asfalt noktasında değil diğer tüm alanlarda kendilerine gerekli hizmeti sunduğunu ifade eden Muhtar Mayda, “Sağ olsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, mahallemize semt pazarı ve sosyal yaptı. Temizlik hizmetlerini düzenli bir şekilde alıyoruz. Asfalt çalışmalarımız ise son sürat devam ediyor. Başkanımıza bu değerli çalışmalarından dolayı İstiklal Mahallesi olarak teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here