27288921108.03.201423244gaziantepgunes

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile AK Parti Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu Yaprak Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Yaprak mahallesi sakinleri yapılan restorasyon çalışmaları nedeniyle Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ

İkinci kez AK Parti’den Şehitkamil Belediye Başkan adayı olan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile birlikte Yaprak Mahallesinde bulunan esnaflarla bir araya geldi. İşyerlerini dolaşarak esnafın sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Derya Bakbak ve Başkan adayı Fadıloğlu esnafın sorularını dinleyerek yapılacakları konusunda esnafı bilgilendirdi. Yaprak Mahallesi esnafının sevgi seli ile karşılaşan Milletvekili Derya Bakbak ve Rıdvan Fadıloğlu, her konuda esnafın yanında olduklarını belirtti.

MAHALLEMİZ TURİZME KAZANDIRILDI

Milletvekili Derya Bakbak ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu işyerlerinde ağırlayan Yaprak Mahalle esnafı “Milletvekilimiz Derya Bakbak ve Başkanımızın Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Başkanımız Fadıloğlu, Yaprak Mahallesi sakinleri için çok güzel işler yaptı. Özellikle harabe durumda bulunan evleri onararak, adeta yaşayan bir mahalle haline getirdi. Ayrıca bütün işyerlerimizi de onarıp tek tip haline getirerek, güzel bir görünüme kavuşturdu. Bu güzel görüntü işlerimize de olumlu yansıdı. Başkanımızın mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden çok memnunuz ve kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here