AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Beyaz tv. de yayımlanan söyleşisinde müthiş açıklamalarda bulundu. Tayyar ” İsterse beni partiden atsınlar.” dedi. Tayyar, Ergenekon Davasında çok sayıda belge ve isim açıklarken FETÖ davasında sürekli spekülatif açıklamalar yapmakla yetiniyor.

FETÖ operasyonlarına değinen Gaziantep Milletvekili Tayyar,” B ve C Takımı Operasyona Takıldı, A Takımı İş Başında!. Millet bizi 4 defa çakıldığımız yerden kaldırdı.Bunu ne zamana kadar yaparlar.Halen darbe tehlikesi var. Sayın Cumhurbaşkanımız 2 İsttihbarat zaafı var. Bunu eniştemden öğrendim” diyorsa tepeden değişiklik gerek.Operasyonlarda paralelci olmayanları eliyorlar. Daha dün birini ben kurtardım.” dedi.

Darbeyi yapan A takımının halen işbaşında olduğunu da vurgulayan Tayyar, ” Pazarlığa oturacaklar.Talepleri olacak.Bizi yeni bir tehlike bekliyor” diye konuştu.

 

Haberin altındaki yorum ise dikkat çekici.

Bu FETÖ’nün Ergenekon ve Balyoz kumpaslarında ha bire bilgi belge veren, bir çok kitap yazan bir gazeteci vardı, adı Cabil Haydar mıydı? Hay Allah unuttum şimdi kimdi sahi o gazeteci?
B.Gülyuva

1 YORUM

  1. Peki parellelci olmadığı halde amiri tarafında damgalanan insanlara yapılan zulum ne olacak .Birde bunu yapan amir yanlış bilgi evrakta sahtecilik devleti yanıltmaktan soruşturma geçirecek mi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here