Resim_1328882782ANTEP PRESS – İslahiye

İslahiye Ak Parti İlçe Başkanı, İslahiye Boğaziçi Belediye Başkanı ve Hassa Akbez Belediye Başkanları İLK-DER’i ziyaret etti.

Ak Parti İslahiye İlçe Başkanı İbrahim Erdoğan ile Yönetim Kurulu üyelerinden Ali Gelebek, Selahattin Türkmen, Mehmet Aslan, Celal Doğan, ve Muhammet Gül  İmam Hatip ve İlahiyat Gönüllüleri Derneği İLK-DER’i ziyaret etti.
İbrahim Erdoğan ile birlikte İslahiye Boğaziçi Belediye Başkanı Ali Yiğit ve Hassa Akbez Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel de İLK-DER’e ziyarette bulundular.
Dernek Yöneticilerinin ve gönüllülerin hazır bulunduğu ziyaret İLK-DER KÜLTÜR MERKEZİ’nde gerçekleşti. Ziyarette misafirlere çiğ köfte ikram edildi.
Ziyarette İLK-DER’in çalışmalarına öncülük yapan Mustafa Yıldız hocanın yanı sıra Dernek Başkanı Yaşar Bağbekleyen ile Dernek Yöneticilerinden Ramazan Deveci, İsa Ceylan, Ökkeş Yıldız ve Beyazıt Deveci hazır bulundular. Dernek Başkanı Yaşar Bağbekleyen ve Dernek Yöneticilerinden Ramazan Deveci misafirlere derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.
Genel anlamda İslâhiye’nin eğitim sorunlarının özel anlamda da İslâhiye İmam Hatip Lisesinin sorunlarının ele alındığı toplantıya Akademi İslâhiye Koordinatörü Abdurrahman Kılıç, Yeşilay İlçe Başkanı Ümit Çetin, Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Ali Bülent Çolak ve Radyo Mert koordinatörü Mehmet Deveci ile eğitimci Kasım Tahiroğlu ve Yunus Karadağ da katıldılar.
Toplantının ardından misafirlere Mustafa Yıldız Hocanın SON MESAJ isimli Kur`an-ı Kerim Meali hediye edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here