Resim_1317975549Anteppress – Gaziantep

 

İslahiye İlçesi Bağımsız Belediye Başkanı Malike Uludağ ve bağımsız 4 belediye meclisi üyesi AK Parti`ye geçmek için İslahiye İlçe başkanlığı`na dilekçe verdi.
Malike Uludağ, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde İslahiye İlçesi`nden Demokrat Parti`den aday olmuş ve belediye başkanı seçildikten bir süre sonra DP`den istifa ederek bağımsız belediye başkanı olarak görevine devam ediyordu.
Malike Uludağ ve beraberinde bağımsız 4 belediye meclisi üyesi Alaaddin Öztürk, Ramazan Deveci, Selahaddin Türkmen ve Hüseyin Erdoğan Ak Parti İlçe Merkezi`ne gelerek AK Parti`ye geçmek için resmi dilekçelerini AK Parti İlçe Teşkilatı başkanı İbrahim Erdoğan`a sundu.

Ak Parti İslahiye Teşkilatı başkanı İbrahim Erdoğan yaptığı açıklamada,“çekişmelerin olmadığı, hizmetlerin arttığı, 4 belde, 49 köyümüz ve belediye başkanımızla hep birlikte milletvekilimizle bir bütün halinde hareket ederek hizmetlerimize devam edeceğiz“dedi.
“İslahiye bundan sonra daha güzel olacak diye konuşan Ak Parti İlçe başkanı Erdoğan“, belediye başkanı Malike Uludağ ve dört meclis üyesinin müracaatlarının hayırlı olması dileğinde bulundu.

A.A

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here