IMG_20150424_164357

 İmece Kültür ve Düşünce İnisiyatifi’nin 25 Nisan Cumartesi günü “İslamcılık Öldü mü” başlığıyla düzenleyeceği programa Yenişafak yazarı ve şair İsmail Kılıçarslan konuk oluyor. 

 Yoğunlukla Üniversite öğrencilerinin ve farklı meslek gruplarından gençlerin inisiyatifiyle çalışmalarını sürdüren “İmece Kültür” aylık düzenlediği konferanslarında bu ay İslamcılığı ele alacak. Şair İsmail Kılıçarslan’ın sunumu ve ardından gerçekleşecek soru cevap faslıyla İslamcılığın 150 yıllık serüveni ve bugünkü gelişim seyri ele alınacak. 

 Mart ayında Cihan Aktaş’ı konuk eden “İmece Kültür”, aylık ve haftalık düzenlediği programlarla Gaziantep’in kültür ve düşünce gündemine katkı sunmaya devam ediyor.

 

1 YORUM

  1. İlkesi olmayan imece mi olur. Kadim medeniyeti yıkıp kendi kendisiyle sorunlu olanlar kadın erkeği bir arada tutarak medeniyet mi inşa edeceksiniz. parti küfürdür deyip partinin ayak işlerine bakanlar lütfen oyununuzu başka yerde oynayın önce vakfınızda kadın erkekli islami program yaptınız şimdi de gayri meşru işlerinizi islam adına yapmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here