nusaybin-den-yeni-fotograflar-geldi-pkk-lilarin-teslim-oldugu-anlar-7089790

Kimileri, eli kanlı terör örgütü PKK’ nın, operasyonlarda öldürülmüş terörist cesetlerinin fotoğraflarını paylaşmayı çok seviyor. Ama biz kandırılan gençlerin hatalarını anlayarak teslim olmuş fotoğraflarını daha çok sevdik.

Genelkurmay, Nusaybin’de teslim olan PKK’lı 25 teröristin görüntülerini paylaştı. Gruplar halinde teslim olan PKK’lılar hayli bitkin görünüyor. Spor salonuna alınan PKK’lılara asker su, meyve suyu ve yiyecek veriyor

Genelkurmay Başkanlığı, Nusaybin’de güvenlik güçlerine teslim olan bölücü terör örgütü PKK mensubu 25 teröristin görüntülerini yayımladı.  ‘Atmaca-7 Operasyonu’ kapsamında dün Abdulkadir Paşa Mahallesi’nde çembere alınan PKK’lılardan 25’i dün teslim olmuştu.

Görüntülere göre, gruplar halinde teslim olan ve bir hayli bitkin görünen teröristler, önce güvenli bir bölgeye götürülüyor. Burada, aralarında 6  kadının da olduğu teröristlere, Mehmetçik tarafından su, meyve suyu, çikolata ve sandviç verildiği görülüyor.

Nusaybin’de ilk kez bu kadar fazla sayıda PKK’lı aynı anda teslim olmuştu.

Daha önceden yazdığı pişmanlık mektubu ile gündeme gelen Zehra K. da teslim olan teröristler arasında bulunuyor. Güvenlik güçleri savcılık tarafından alınan izinle Zehra K.’yı anne ve babası ile görüştürdü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here