jandarma-ogrencilerle-birlikte-okul-boyadi-6525426_892_oGaziantep İl Jandarma Komutanlığında görev yapan rütbeli personel ve askerler, Şahinbey ilçesine bağlı Bozca İlköğretim okulunun öğretmen ve öğrencilerle işbirliği yaparak boyadı.

Sabah saatlerinde okula gelen Jandarma derse katılarak öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Ders esnasında Jandarmayla ilgili tanıtıcı bilgiler verildi ve öğrencilerin sormuş olduğu sorulara cevap verildi. Jandarmaları karşılarında gören çocuklar büyük bir mutluluk duydu ve Jandarma ağabeyleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğretmen ve çocukların yardımıyla ders bittikten sonra okulda boyama işlemi gerçekleşti.

Jandarmanın yardımıyla temiz bir okula kavuşan öğrenciler, Jandarma personeline teşekkür etti.

Bozca İlköğretim Okulu Öğretmeni Yunus Önder, Jandarmanın katkısından dolayı memnun kaldığını belirterek, “Jandarmamızın okula gelerek öğrencilerimizle ders işlemesi son derece güzel bir faaliyet oldu. Ayrıca okulun boyanması faaliyetine yardımcı oldular. Bugün derslerden sonra okulumuzu boyamayı planlamıştık. Bu düşüncemizi Jandarmayla paylaşınca onlar da bize yardımcı olmak istedi. Onların da katkısıyla normalde 2-3 günde bitireceğimiz işi yarım günde bitirmiş olduk. Bu duyarlılığından dolayı Jandarma personelimize teşekkür ederim” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here