DSCF1602

 

Saadet Partisi adayları Gaziler Caddesi ve Almacı Pazarını dolaşarak karanfil dağıttı, halkın ve esnafın sıkıntıları dinledi.

Saadet Partisi; İl Başkanı Mehmet Karalar, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bozgeyik, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Hayri Kamalı, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Ahmet Durdu, tek tek bütün dükkanları gezerek tüm esnaf ile tokalaşıp hal hatır soran başkan adayları halk ve esnaf tarafından büyük bir coşku ile karşılandı. Küçükten büyüğe, genç, yaşlı, bayan, erkek, engelli vatandaş ayrımı yapmaksısın herkezle selamlaşıp halkın ve esnafın sıkıntısını dinleyen adaylar büyük bir ilgi ile karşılandı. Yoldan geçenlere ve esnafa karanfil dağıtılarak projeler anlatıldı. Özellikle bayanlar, tüm çalışanların ve hastaların bayan olacağı “Nisa Hastanesi” projesini çok beğendiğini söyleyerek projeye destek verdiler.

DSCF1527

Diğer projelerden olan; “Havaray” projesi, maddi sıkıntı yaşayan gençleri “Evlendirme” projesi, engelli vatandaşlar için “Engelliler Çarşısı” ve Gaziantep için büyük bir sıkıntı haline gelen trafik sorunu için “Battı Çıktılar ve Yol Genişletme” projesi gibi birçok proje halk tarafından; büyük bir coşku ile karşılanırken, projeleri çok beğendiklerini dile getirdiler.

Esnaf; birçok partinin bulundukları yerden geçtiklerini ancak elleri bellerinde bir selam dahi vermediğini, Saadet Partisinin ise bütün esnafla tek tek tokalaşarak esnafın derdini paylaştıklarını dile getirdi.

Bir başka esnaf ise çıksorut da oturduğunu ancak mevcut belediyenin buralardan meclis üyesi dahi çıkarmadığını neredeyse sadece zengin olanların üye olduğunu ve bunlarında halkı temsil etmediğini söyledi. Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Hayri Kamalı ise bu vatandaşa; sadece çıksorut ünaldı ve civarından 4 belediye meclis üyesi adayı çıkardıklarını ve Saadet Partisinin birilerini değil tüm halkı temsil ettiğini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here