xbasbakan-yildirimdan-gaziantep-teskilatina-fetocu-talimati-haber-icresim-jpg-pagespeed-ic-efdevkmaweFETÖ’nün vucuda giren bir zehir gibi her yere ulaşabilen, her yere sızabilen, her yere nüfus edebilen fitne söylemlerine karşı da çok dikkatli olmanızı istiyorum.

AK Partili yol arkadaşlarıma, AK Parti teşkilatlarıma da şunları söylemek istiyorum. Hiç kimse FETÖ’nün oyununa gelmesin. FETÖ diğer partilerle birlikte AK Parti teşkilatları içinde de tereddütler ortaya çıkarmak, kendisine karşı yürütülen mücadelenin kararlılığına gölge düşürmek için her türlü hileye, yalana, dolana başvuruyor.

Neymiş, alt düzeydeki FETÖ’cüler tasfiye edilirken, siyasi gücü ve konumu olanlar korunuyormuş… Bu ifade fitnenin ta kendisidir. Bu tür ifadelerin peşinde gidenler, FETÖ’nün kündesine geldiklerini asla unutmasınlar

AK Parti’ye ayar vermeye çalışanlar kendi içlerinde temizliği yapmalıdırlar. Biliyoruz ki, AK Parti’den yüz bulamayan FETÖ’cüler soluğu diğer partilerden alıyor. PKK ile mücadele konusunda da benzer sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Tavrımız orada da nettir. Suçlu olan kim olursa olsun mutlaka cezası çekecek suçsuz olan hiç kimsenin mağduriyet yaşamasına izin vermeyeceğiz.

Türkiye terör belasından kurtuluncaya kadar bu yolda durmak duraklamak hedeften sapmak asla yoktur. Biz bu yola baş verdik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here