kayseri

Gaziantepspor Teknik Sorumlusu Bünyamin Süral ise mağlubiyetle küme düşme hattına biraz daha yaklaşmanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Kazanarak, alt sıralardan uzaklaşmayı hedeflediklerini ancak bunu başaramadıklarını dile getiren Süral, şunları kaydetti:

“Biz buraya puan almak için gelmiştik. Maçın çok zor geçeceğini biliyorduk. ‘Gol atan üzerine yatar’ demiştik. İki taraf da pozisyonlara girdi, iki taraf da kazanma arzusundaydı. Maçın sonlarına doğru rakibimiz istediği golü buldu ve 3 puanı aldı. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Kayseri Erciyesspor kazandığı için de rakibimizi tebrik ediyoruz. Kendi elimizle kendimizi tehlike çemberinin içine attık. Bundan sonraki maçımıza bakacağız.”

Futbolcu Bekir Ozan Has da takım olarak kötü bir dönemden geçtiklerine dikkati çekerek, “7 haftadır kötü gidişimiz var. Artık sona geldik. Bunu biz buraya getirdik, buradan da biz çıkartacağız. Buradan tüm Gaziantep halkından özür diliyorum. Onların desteğine ihtiyacımız var desteklerini esirgemesinler” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here