İslahiye’nin Sesi tarafından haber yapılan yazarımız Mustafa Yıldız’ın “Kimliksiz Şehir: İslahiye” yazısı İslahiye’de geniş yankı uyandırdı.

 

ANTEP PRESS – Gaziantep
 
İslahiye’nin Sesi tarafından haber yapılan yazarımız Mustafa Yıldız’ın “Kimliksiz Şehir: İslahiye” yazısı İslahiye’de geniş yankı uyandırdı. İslahiye’nin Sesi internet sitesi haberin beklenmedik bir ilgiyle karşılandığını; internet sitesine yazıyla ilgili pek çok destek mesajı geldiğini; önümüzdeki günlerde bu mesajlara yer vereceğini duyurdu.
 
İşte İslahiye’nin Sesi internet sitesinin haberi:
İlçemizin yetiştirdiği bir entelektüel olan Mustafa Yıldız Hocamızın yazdığı “Kimliksiz Şehir: İslahiye” yazısı beklenmedik bir ilgiyle karşılandı.
Hocamızın gündeme getirdiği konu İslahiye içerisinde ve dışarısında büyük yankı oluşturdu. İnternet Sitemize pek çok destek mesajı geldi.
Önümüzdeki günlerde bu konuya destek verenlerin görüş ve düşüncelerine yer vereceğiz.
İslahiye’nin Sesi olarak İslahiyeli siyasetçi, yazar, bürokrat, akademisyen, aydın ve sivil toplum örgütü önderlerinin bu konuyla ilgili görüş ve düşüncelerini bizimle paylaşmalarını bekliyoruz.
Biz, İslahiye’nin Sesi olarak, İslahiyeli kimliğinin bir medeniyet perspektifi içinde yeniden inşa edilmesi için üzerimize düşeni yapacağız.
İslâhiye’nin Sesi Gazetesi’ndeki Haber’e Buradan Ulaşabilirsiniz:

 

NOT: Habere konu olan yazarımız Mustafa Yıldız’ın yazısına buradan ulaşabilirsiniz:

Kimliksiz Şehir: İslahiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here