Şehitkamil Belediyesi ile TOKİ işbirliği arasında Seyrantepe Mahallesi’nde yapımı devam eden bin 700 konutun inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.

Şehitkamil Belediyesi tarafından vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak adına TOKİ ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde, Seyrantepe bölgesinde yapımı devam eden konutlar, hızla yükseliyor.

Dar gelirli ailelerin ev sahibi olabilmesi için Şehitkamil Belediyesi tarafından başlatılan toplu konut projesi kapsamında Seyrantepe’de yapılan 2+1 ve 3+1 dairelerin yapım aşaması hızlı bir şekilde ilerliyor.

Seyrantepe Mahalle Muhtarı Mehmet İnce, Seyrantepe bölgesinde 75 bin metrekare alan üzerine bin 700 konutun yapımının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Şuanda Şehitkamil Belediyemiz tarafından Seyrantepe Bölgemize TOKİ ile birlikte bin 700 konutun inşaatı devam ediyor. Yapılan konutlarla birlikte vatandaşlarımızın ev sorunu bir nebze de olsa giderilecek inşallah. Bunun dışında Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, çok güzel hizmetleri de mahallemize sunuyor. Yollarımız olsun, parklarımız olsun, hepsi Belediyemiz tarafından yapılıyor. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı şahsım ve mahallem adına Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ediyorum. Belediyemizin hizmetlerinin de devamını diliyorum. Nasip olursa Şehitkamil Belediyemizin hizmetleriyle Seyrantepe Mahallemiz daha güzel bir görünüme kavuşacaktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here