Milletvekili adayı gösterilmediği için partiye kırgın olduğu ve çalışmalara katılmadığı söylenen  AK Parti İl Eski Başkanı Ahmet Uzer, AK Parti teşkilatını düzenlediği yemekte bir araya getirdi. Uzer, yemekte yaptığı duygusal konuşmada şu vurguda bulundu; “KIRGIN DEĞİLİM”

AK Parti İl Eski Başkanı Ahmet Uzer, teşkilat ile buluştu. Grand Otel’de düzenlediği  yemekte teşkilat mensupları ve milletvekili adaylarıyla bir araya gelen Uzer, kırgınlık ve küskünlük söylentilerine karşı net konuştu, “Biz bir dava partisiyiz. Ben davamın arkasındayım. Milletvekili adayı değilim diye kırgın ya da küskün değilim. Konuşacağımız zaman da gelir ama zaman, çalışma zamanı” dedi.

AK Parti Gaziantep eski İl Başkanı Ahmet Uzer tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine Milletvekili Mehmet Erdoğan, Canan Candemir Çelik, Ali Şahin, AK Parti Genel Başkan yardımcısı Abdulhamit Gül, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Milletvekili Adayları Serpil Kavrak, Yusuf Erdem Güzelbey, parti yönetimi, kadın ve gençlik kolları üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı. Yemekli toplantıya Uzer’in yanı sıra Uzer döneminde parti teşkilatında görev yapan çok sayıda isim de katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here