400 park yaparak kişi başına düşen yeşil alanı 1,25 metreden 5,43 metrekareye çıkaran Şahinbey Belediyesi, park ve yeşil alanlarda ilaçlama çalışmasına başladı.

 Yaz aylarının gelmesiyle birlikte harekete geçen Şahinbey Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşların park ve dinlenme alanlarında olumsuz durumlarla karşılaşmaması için ilaçlama çalışmasına başladı.

 Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Özellikle yaz aylarının gelmesiyle vatandaşlarımız belediyemize ait parklarda uzun süre vakit geçirip, dinlenme imkanı buluyor. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın olumsuz bir vakayla karşılaşmaması adına ilaçlama çalışmalarına devam ediyor” dedi.

 Parklarda yapılan ilaçlama çalışmalarını memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden vatandaş, şunları söyledi:

“Yaz aylarının gelmesiyle birlikte parkları daha fazla kullanmaya başladık. Buraya gelip dinleniyoruz, yürüyoruz, çocuklarımız gelip oynuyor. Şahinbey Belediyemiz sağ olsun bizlerin rahat ve huzurlu bir şekilde parkları kullanmamız için ilaçlamasını yapıyor. Şahinbey Belediyesi sadece parklarımızı ilaçlamıyor, temizlik olsun, sosyal tesis olsun, yollarımızın asfaltlaması gibi birçok noktada çok güzel hizmet ediyor. Yapılan hizmetlerden dolayı Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here