Kendi vücudunu tanıyan kadınlar hem kıyafet seçiminde hem de kendine yakışacak doğru takıları kullanmakta oldukça başarılı. Her kıyafet her kadına yakışmayacağı gibi her takı da her kadına aynı şekilde yakışmayabiliyor. Doğru takı seçimi yapıldığında ise sade bir kıyafet bile çok şık durabiliyor.

 

Takılar içinde en çok kullanılanlardan biri olan kolyelerin birçok modeli mevcut. Taşlı, taşsız, uzun, kısa ve renkli kolyeler arasında kendine en yakışacak kolyeleri bulmak da kadınlara düşüyor.

 

missageless.com.tr web sitesinden online olarak satın alınabilen Miss Ageless gümüş kolye modelleri; şık, eşsiz ve özel olmayı seven kadınların vazgeçilmezi olmak için tasarlandı.

 

Kolyelerle kıyafetinize nasıl şıklık katabilirsiniz?

Giyeceğiniz kıyafetin yakasına göre kolye seçimi yaptığınızda çok daha hoş bir görüntü yakalamanız mümkün. Straplez bir bluz ya da straplez yakalı bir elbise ile büyük kolyeler oldukça şık duruyor. Özellikle geceleri tercih edilen abiye straplez  modellerde taşlı ve kalın kolyeler kullanmak doğru bir seçim. Balıkçı yaka bir bluz veya elbise ile mutlaka ki kolye kullanacaksanız tercihiniz sarkık, uzun kolyelerden yana olmalı. Yakası açık bir bluz ya da elbise için kolye seçerken işiniz çok daha kolay çünkü her tipteki kolyeyi tercih edebilirsiniz. Açık yaka ile birbirine uyumlu kısa ve uzun kolyeleri üst üste takarak kullanmak da bir tercih. Asimetrik yakalar için ise en doğru seçim kısa kolyeler.

Koyu renk bir kıyafet tercih ettiyseniz kırmızı, zümrüt yeşili, acı kahve ve füme renklerindeki kolyeler ile kıyafetinize çok daha şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Siyah bir elbise giyecekseniz gümüş kolyeler elbisenizi çok daha havalı gösterecek. Açık renkli kıyafetler giyecekseniz giydiğiniz kıyafetin tonlarına uygun olan ve benzerlik gösteren renklerde kolyeler takabilirsiniz.

Gümüş kolye kategorisinde baget taşlı kolye, elmas modeli kolye, nazar boncuklu kolye gibi farklı kolye seçenekler bulabilirsiniz. Sevgilinize veya eşinize özel bir hediye olarak gümüş takı almak istiyorsanız gümüş kolye modelleri güzel bir seçenek olabilir.

 

Birbirinden güzel modeldeki kolyelerin yanı sıra bileklikler, yüzükler, küpeler, halhal çeşitleri, çanta aksesuarları ve daha birçok takı çeşidi Miss Ageless’ın web sitesinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here