125252151194

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’ NDEN KÖPRÜLÜ KAVŞAK REZALETİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin güya ulaşımı rahatlatmak için başlattığı köprülü kavşak çalışmaları maalesef ve hâlâ devam ediyor. Normal şartlarda yapılan bir hizmete karşı haber böyle başlamamalı. Ama yapımına 10 Haziran 2015 de başlanan ve 5 ay sürede bitecek denilen kavşak çalışmaları 17 Mart 2016 tarihinde olmamıza rağmen hala bitmemiş durumda.

Bu kavşak gerekli miydi? Bir kaş km gerisinde ve ilerisinde kavşak bulunmasına rağmen neden bu kavşak tam da bu mevkiye yapıldı? Bazı ailerin ricasıyla ve bazı siteler değer kazansın için yapıldı iddiaları ne kadar doğru?… tartışmalarını bir kenara bırakalım.

Vatandaşların ulaşım çilesi artarak devam ediyor. Bu nasıl bir belediyecilik anlayamadık. Bundan 3 sene önce de tramvay yapımı için aynı kavşak aylarca kapatılmıştı ve yine olan halka ve esnafa olmuştu. Şimdi ise halk ve esnaf yeniden mağdur edilmiş durumda. Şuan köprülü kavşak %80 oranında bitmiş durumda fakat ulaşım içler acısı. Yetkililerin ve sayın Büyükşehir Belediye Başkanının dikkatine….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here