sanatci-ceceli-sahinbey-e-hayran-kaldi-1392203408

 

Halkla bütünleşen bir belediyecilik anlayışı içerisinde çalıştıklarını ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Belediyeler yasası ile mahalle olarak ilçemize bağlanan eski köylerimize yaptığımız hizmetler vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılanıyor.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Başkan Tahmazoğlu, yeni mahalle olarak ilçeye bağlanan Yeşilkent, Osmanlı, Bayramlı, Akbulut ve Bağlarbaşı Mahallelerini ziyaret etti. Gittiği her mahallede sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Tahmazoğlu, vatandaşlarla sohbet ederek, talep ve isteklerini aldı.

Yeni mahalle olarak ilçeye bağlanan eski köyleri ziyaret ederek, yapılan çalışmaları gezdiklerini ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, teşkilatımızla birlikte Yeşilkent mahallemizden başlamak üzere Osmanlı, Bayramlı, Akbulut ve son olarak da Bağlarbaşı köyümüzü ziyaret ettik. Burada vatandaşlarımızla görüştük yapılan çalışmaları yerinde gezdik. 5 yıldan beri Şahinbey belediyesi olarak mahalle olan köylerimize yapılan çalışmalar vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılanıyor. Mahallerimizde kilittaşı çalışmalarımızı tamamladık. Yine bütün mahalle olan köylerimize park yaptık, çocuk oyun grupları kurduk, spor aletleri koyduk ve halı sahalar yaptık. Bağlarbaşı mahallemizde belediyemiz tarafından tamamlanan taziye evini ziyaret ettik. Üzerinde kurslar var. Artık köy mahallelerimizden taziye evi ve kurs talepleri geliyor. İnşallah bu yeni dönemde halkımızın da teveccühü ile amacımız bütün mahalle olan köylerimizin tamamına taziye evi, köy odaları ve kurslar yapıp gerçekleştireceğiz. Halkın teveccühü ilgisi alakası oldukça iyi bizde son derece memnunuz. Biz zaten halkıyla bütünleşen bir belediyeyiz onların taleplerini karşılamak için buradayız. Ekibimizle birlikte bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here