Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte çarşıda ufakta olsa bir hareketlenme oldu. Kurban’da alışverişin vazgeçilmezi olan bıçaklar, mangallar ve şişler bayram için hazır ve alıcılarını bekliyor.

Kurban için her türlü araç gereç üretimini yapan Sert Çelik işletmecisi Durmuş Koyuncular, “ Kurban için hazırlıklar tamamlandı. Artık yavaş yavaş kurban alışverişleri de başladı. Son bir hafta kala işler daha da yoğun olur” dedi.

Koyuncular, “ Kurban için hazırlıklar tamamlandı. Artık yavaş yavaş kurban alışverişleri de başladı. Son bir hafta kala işler daha da yoğun olur. Kurban için her türlü malzememiz var. Bunun yanında bıçak bilememizde var. Kurban bayramında kadar Pazar günleri de hizmet vereceğiz. Kurban hazırlığında kurban kesmek için bıçakların iyi bilenmesi gerekiyor. Kurban kesilirken kullanılacak bıçak çok keskin olmalıdır. Kurban bayramında kadar Pazar günleri de hizmet vereceğiz. Yapılan işin daha değerli olması için en az 10 gün öncesinde hazırlıkların yapılması gerekir. Vatandaşlarımız işlerini son güne bırakmamalıdırlar. Bizler hazırlığımızı tamamladık. Her türlü araç gereçlerimiz kurban için hazır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here