1

KURUMLAR ARASINDA GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU

Emniyet Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tüm kamu kurum ve kurumları ile gönül köprüsü kurarak işbirliği içerisinde, planlı ve projeli çalışmalar yaparak, vatandaşlarımızla devletimiz arasında köprü olmaya devam ediyor.
Bu bağlamda, ilimizde faaliyet gösteren kurumlarımızın üst düzey temsilcileri Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz Toplantı salonunda 2 ay süre zarfında yapılacak günlük toplantılarda kendi kurumlarının işleyişini, hizmet standartlarını, kurumlarının misyon ve vizyonunu anlatacaklardır. Vatandaşlarımızla sürekli temas halinde olan Toplum Destekli Polisler ile hizmet standartları çerçevesinde sahada görülen aksaklıklar ile ilgili karşılıklı fikir alış verişi yapılacaktır.
Kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun geliştirilmesinde büyük katkısı olan bu toplantılar ile sistemli ve projeli çalışmaların hızlandırılarak artırılması, toplum güvenliğinin sağlanmasında vatandaşlarımız, kamu kurumları ve polis işbirliğinin en üst düzeye çıkartılması hedeflenmektedir.
Toplum Destekli Polisler mahallelerde güvenlik sorunu oluşturabilecek sorunları ilk ağızdan kurum yetkilisine ileterek, çözümü ile ilgili sürecin hızlandırılmasını sağlayıp vatandaşlarımızın mağduriyetinin en aza indirilmesi sağlanacaktır.
Toplantılara katılan kurum temsilcilerimiz; bu organizasyonun görülen eksiklik ve aksaklıkları düzeltmek adına çok faydalı olduğunu, karşılıklı fikir alışverişinin ilimize hizmet noktasında en doğruyu bulmak için en güvenilir kaynak olduğunu ifade ederek, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkürlerini ilettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here