MEMUR-SEN & MEDICAL PARK SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALADI

 

Üyelerine ve ailelerine daha iyi yaşam koşulları sunmak için Gaziantep’te birçok firma ve kurum ile ortak çalışmalar yürüten Memur-Sen Gaziantep Şubesi, yürütmekte olduğu bu çalışmalar kapsamında ; üyelerinin ve 1.derece yakınlarının özel sağlık kuruluşlarından yararlanmaları ve kaliteli Sağlık hizmeti alabilmeleri için Medical Park Gaziantep Hastanesi ile Gaziantep, Şanlıurfa,Kahramanmaraş,Adıyaman ve Kilis illerindeki Memur-Sen üyelerini ve 1. derece yakınlarını kapsayan sağlık protokolü imzaladı.

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine Memur-Sen adına ; Gaziantep Memur-Sen Şube Başkanı Ahmet Gök , Memur-Sen Anlaşmalı Kurumlar Koordinatörü Üyesi Ali Yücel  ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların Gaziantep Şube Başkanları katılırken, Medical Park Gaziantep Hastanesi adına Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Uz. Dr. Sadrettin Haksal ve Medical Park Gaziantep Hastanesinin üst düzey yöneticileri katıldı.

İmza töreninde konuşan Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Uz.Dr. Sadrettin Haksal ; Herkes için sağlık anlayışıyla hizmet veren Medical Park Gaziantep Hastanesi olarak pek çok derneğe ve firmaya destek verdiklerini belirtti. Haksal, Medical Park Gaziantep Hastanesi olarak özel sağlık kuruluşları kapsamında Gaziantep ve çevresine kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti vermeyi hedeflediklerine dikkat çekerek, pek çok kurum ve kuruluşların üyelerine daha iyi hizmet verebilmeleri için yanlarında olduklarını,bu bağlam da tüm Gaziantep halkına hizmet vermekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

IMG_6448

Memur-Sen İl Başkanı Ahmet GÖK , imza töreninde yaptığı konuşmasında ; ” Yine üyelerimiz ve ailelerinin de özel sağlık kuruluşlarından yararlanmaları ve kaliteli Sağlık hizmetine ulaşabilmeleri için Medical Park Gaziantep Hastanesi ile bu protokolü imzalıyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz ve bu bağlamda bize destek olan Medical Park Gaziantep Hastanesi’ne teşekkür ederiz.” dedi.

Memur-Sen Anlaşmalı Kurumlar Koordinatörü Ali Yücel ise yaptığı açıklama da, tüm Memur-Sen üyelerinin her şeyin en iyisine en kalitelisine layık olduklarını ifade ederek, Gaziantep genelinde , branşlarında/sektörlerinde kendilerini kanıtlamış olan, hizmetten ve kaliteden ödün vermeyen başta sağlık olmak üzere eğitim, akaryakıt, giyim , gıda, beyaz eşya, mobilya, halı yıkama , ulaşım , kargo vb. sektörlerdeki bir çok firmayla, üyelerinin menfaatlerine olan protokollere imza attıklarını söyledi. Yücel , Memur-Sen Gaziantep Şubesinin Anlaşmalı Kurumlar ailesine dahil olmak isteyen firma ve kuruluşlara kapılarının açık olduğunu belirtti.

Samimi bir havada gerçekleşen toplantı imzaların atılmasıyla son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here