mhp-den-birlik-yemegi-1445950361

MHP’de seçim hazırlıkları devam ederken, partinin önemli isimleri Milletvekili adayı Ejder Demir’in organizasyonuyla bir araya geldi. Partilileri Tavacı Recep Usta Lokantası’nda toplayan Demir, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Tam kadro

MHP Gaziantep teşkilatının önde gelen isimleri Ejder Demir’in verdiği birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıya, MHP Milletvekili adayları Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Ejder Demir’in yanı sıra, MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, Mehmet Yıldırım ve Mehmet Doğan başta olmak üzere eski il başkanları, Şahinbey ve Şehitkamil’in eski ve mevcut ilçe başkanları, Oğuzeli, Nurdağı, İslahiye, Araban, Nizip, Yavuzeli ve Karkamış teşkilatından önemli isimler, Ülkü Ocakları başkanları ve ocak yöneticileri ile, çok sayıda davetli katıldı.

Demir: Birlik olma günü

MHP Milletvekili adayı Ejder Demir, kahvaltıda yaptığı açılış konuşmasında, önemli mesajlar verdi. Birlik ve beraberliğin önemine değinen Demir, “MHP için, birlik ve beraber olma günü gelmiştir. 1 Kasım seçimlerinde hepimizin büyük vicdanı sorumlulukları var. Bu sorumluluktan hiç birimiz kaçamayız. 1 Kasım’dan sonra, ‘Keşke’ dememek için, seçime kadar ne kadar gün varsa, hepimiz bir ve beraber olmalı, ülkemiz için, partimiz için, davamız için sonuna kadar çalışmalıyız. Burada geçmişte önemli görevlerde bulunan ağabeylerim var. Bizler gençler şu anda bayrağı devraldık. Bizden sonra gelecek olan nesile, bayrağı gururla devretmek istiyorsak, 1 Kasım seçimleri tarihi önem kazanıyor. Bu seçimde MHP’yi ya iktidara taşıyacağız, ya da taşıyacağız. Başka alternatifimiz yok. Bunun için de, herkes, dargınlığı, küskünlüğü bir kenara koyup çalışmalı. Seçime 5 gün kaldı. Bu 5 gün içerisinde, Gaziantepliler’e verdiğimiz sözün devamı olarak sıkmadık el, çalmadık kapı, almadık gönül bırakmamak felsefesinden hareketle, sabaha kadar durmadan bir oy için bile emek harcayalım, ülkemizi karanlık AKP iktidarından kurtaralım. Bunu da ancak, hepimizin birlik ve beraberliği ile sağlarız” dedi.

Taşdoğan: Çilenin iktidar vakti

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan ise, ülkücü davasının çile dolu yıllarının, MHP iktidarıyla sona ereceğini söyledi. “MHP’nin iktidar vakti gelmiştir” diyen Taşdoğan, “Hepimiz, seçime kadar elimize telefonumuzu alalım, rehberde kim varsa, arayıp ikna etmeye uğraşalım. Yapılan araşatırmalarda, son gece telefonlarının, seçmenin yüzde 10’unun fikrini değiştirdiğini ortaya koyuyor. Öyleyse, biz de telefonu elimizden düşürmeyelim, kime ulaşabiliyorsak, MHP için, ülkemiz için, geleceğimiz için ikna etmeye çalışalım” diye konuştu.

Özdağ: Gaziantep’te 1. parti olabiliriz

MHP Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’da konuşmasında, dava arkadaşlarından çalışmalarını istedi. Gaziantep’te, 7 Haziran’dan daha ileri bir noktada olduklarını vurgulayan Özdağ, “Şu anda AKP’yi yakaladık diyebelirim. Gaziantep’te MHP 1. parti olmalı firkirine inanan, CHP’li bir grup var. O grubun partimize yönelişi devam ederse, 1 Kasım’da Gaziantep’te çok ilginç bir sonuç çıkabilir, MHP Gaziantep’in 1. partisi olabilir. Ben bunu bir MHP’li olarak değil, siyasi araştırmacı olarak gördüğüm için söylüyorum. Şu anda Gaziantep’te böyle bir hava var” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here