vali-ata-dan-il-milli-egitim-mudurune-hayirli-olsun-ziyareti-1392741704Gaziantep Valisi Erdal Ata, göreve yeni atanan Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Vali Ata; İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından kapıda karşılandı. Vali Erdal Ata’nın hayırlı olsun ziyaretine; Yurtkur Bölge Müdürü Alaattin Akyüz, Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven, Gümrük Muhafaza Başmüdürü Fikret Erol ve TÜİK Bölge Müdürü Erdoğan Asar da eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekici’yle bir süre görüşen Vali Ata, Gaziantep genelindeki eğitim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Vali Ata,Ekinci’ye yeni görevinde başarılar diledi.

Gaziantep’in eğitimi için hep birlikte çalışıp, tüm fedakarlıkları göze alacaklarını ifade eden Vali Ata, “İlimizin eğitim profilini her geçen gün daha iyi noktalara taşımak üzere yoğun çaba içerisindeyiz. Bu noktada tüm kesimler üzerine düşen gayreti gösteriyor. Bir yandan fiziki eksiklikleri giderirken diğer yandan eğitim kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriliyor. İnşallah diğer alanlarda olduğu gibi eğitimde de istenen düzeye gelmek istiyoruz” dedi.

Ziyaretinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Gaziantep gibi birçok alanda önemli potansiyele sahip bir ilde görev almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Ziyaret; çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here