4569

MUHALEFETİN VİZYONU YOK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdülhamit Gül “İnşallah 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimde Gaziantep’imizden yine büyük bir destek bekliyoruz.

CHP tek parti dönemine götüreyim diyor. İşte o dönemin sıkıntısını Gaziantep yaşadı. Camiler, Kuran Kursları ahır oldu. Bütün Vakıf malları CHP’ye peşkeş çekildi. Ekmek, yağ kuyruklarına bizim dedelerimiz girdi. Tüm bunlar yaşandı. O yüzden bunların vizyonu geçmişi gösteriyor” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte Şehitler Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. İşyerlerine girerek esnafla tek tek tokalaşan Gül ve Tahmazoğlu, esnafın sorunlarını dinledi.
“VİZYONLARI YOK”
Yaklaşan Genel seçimde vatandaşların desteğini isteyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül, “Bugün Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçe Başkanımız Av. Hakan Kurt, meclis üyelerimiz, kadın kolları ve gençlik kollarımızla, Şehitler Caddesi esnafımızı ziyaret ettik. Hem hal hatırlarını sorma hem de sokak sağlıklaştırma projelerimiz oldu. Mecidiye Han’ını inceleme fırsatı bulduk. Biz sadece seçimden seçime halkın halini hatırını soran bir parti değiliz. Her zaman halkın içerisinde esnafımızın, sanayicimizin, çiftçimizin yanında olan bir partiyiz. Bir ihtiyaçları olup olmadığını öğrenmek üzere yeniden bir ziyaret yaptık. Tüm Gaziantepli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bizleri büyük bir coşkuyla bağırlarına bastılar. Sıkıntılarını tek tek not aldık. Ne eksikleri varsa onların giderilmesi anlamında yanlarında olduklarını söyledik.  İnşallah 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimde Gaziantep’imizden yine büyük bir destek bekliyoruz.  Diğer partilerde ufuk yok.  CHP tek parti dönemine götüreyim diyor. İşte o dönemin sıkıntısını Gaziantep yaşadı. Camiler, Kuran Kursları ahır oldu. Bütün Vakıf malları CHP’ye peşkeş çekildi. Ekmek, yağ kuyruklarına bizim dedelerimiz girdi. Tüm bunlar yaşandı. O yüzden bunların vizyonu geçmişi gösteriyor. HDP derseniz. Kavga dövüşten ibaret. Türkiye’nin geleceği ile ilgili bir planı projesi yok. Bu milletin birlik beraberliğini savunan tek parti AK Parti o yüzden bizim hedefimiz 2053-2071. Onun öncesinde ise Cumhuriyetimizin kuruluş yılı olan 2023 hedefimiz bizim için bir vizyon. Bu vizyon Ak Partide var bu milletimiz bunu hak ediyor.  Biz bu milletimiz için ne kadar çalışsak az. Biz Maliye Bakanımızla, diğer milletvekili adaylarımızla, teşkilatlarımızla belediye başkanlarımızla güçlü bir ekibiz. Bu ekibi Gaziantep’e hizmet yolunda inşallah seferber edeceğiz” dedi.
“ÖNÜMÜZDEKİ NESİLLERİ DÜŞÜNÜYORUZ”
AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Avukat Hakan Kurt ise esnafın gösterdiği ilgiden memnun olduklarını belirterek, “ Bu gün Şehitler Caddesindeyiz. Seçim çalışmalarına devam ediyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Abdulhamit Gül ve Şahinbey Belediye başkanımız Mehmet Tahmazoğlu da çalışmalarımıza öncülük ettiler. Esnaf ziyaretlerimizi yaptık. İlginin çok fazla olduğunu görüyoruz. Bu bizim göğsümüzü kabartıyor. Genel başkan yardımcımızın da söylediği gibi hedefimiz 2023-2053-2071’dir. Bizler önümüzdeki seçimleri düşünen bir parti değiliz. Önümüzdeki nesil ve nesilleri düşünen bir partiyiz. Ben göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm halkımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

AHMET YAVUZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here