80159910027.08.201592611gaziantepgunesCHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan Gaziantep’teki temaslarını sürdürüyor.

CHP Genel Merkezi tarafından Koalisyon sürecini halka anlatmak için görevlendirilen milletvekilleri, Güneykent Mahalle Muhtarı Hatice Hortoğlu ve Şahintepe Mahalle Muhtarı Kemal Çevik’i ziyaret ederek koalisyon sürecini anlattı. CHP’nin koalisyon sürecinde üstlendiği sorumluluğu vatandaşa anlatmak için Gaziantep’e gelen milletvekilleri bu kapsamda ilk ziyaretini geçtiğimiz günlerde GGC’ye yapmıştı.

Oda, dernek, kurum ve kuruluşlar ile vatandaşları ziyaret ederek CHP’nin koalisyon sürecinde üstlendiği sorumluluğu anlatan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan beraberinde CHP İl Başkanı Akif Ekici ile birlikte Gaziantep’teki temaslarını sürdürüyor.

CHP Milletvekilleri, bu kapsamda Güneykent Mahalle Muhtarı Hatice Hortoğlu ve Şahintepe Mahalle Muhtarı Kemal Çevik’i ziyaret ederek koalisyon sürecini anlattı. Seçim çalışması için değil, vatandaşın koalisyon sürecini tüm açıklığıyla bilmesi için Gaziantep’e geldiklerini söyleyen milletvekilleri, ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Mahmut ÖZKILIÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here