Artvin İl Milli Eğitim Müdürü iken Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Yanmaz görevine başladı. Gaziantep’e gelir gelmez ayağının tozuyla önemli açıklamalar yapan Milli Eğitim Müdürü Yanmaz, “her konuda teknoloji ilerlediği gibi, eğitimde teknoloji en üst seviyeye çıkararak eğitime gereken katkıyı sunacağız” ifadelerine yer verdi. Eğitimde açık, şeffaf, katılımcı ve takım ruhuyla çalışılması gerektiğini söyleyen Yanmaz kalitenin artırılması için bunun büyük bir önem taşıdığını dile getirdi.

Eğitime yapılan yatırımın kişiye ve ülkeye yapılan uzun vadeli ve en önemli yatırım olduğu inancıyla ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstünde taşımak için gereken her türlü çalışmayı yapacaklarını dile getiren Yanmaz, “2023 Türkiye vizyonu çerçevesinde bütün mesai arkadaşlarımla birlikte bakanlığımızın attığı adımları izleyerek değerlerimize saygılı, üstün vazife bilinci ve anlayışı içerisinde büyük bir azim ve gayretle çalışacağız” dedi.

Biz de anteppress olarak güzel şehrimize atanan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz’a görevinde başarılar diliyoruz, görevinin Gaziantep için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

1 YORUM

  1. Yeni türemeye başlayan daha önce parti küfür deyip şimdi parti koridorunda sabahlayan serçezade Gaziantepte 2. parellel cambazlarda uzak olursa başarılı olur.Yok 2.parelelle hareket ederse yolun sonu 4 ayda görünür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here