5920ceb33a8c5902141a4803de306cd4253eb78082001

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının II. yarıyılından itibaren, ilimizde eğitimin tüm kademelerinde akademik başarıyı, sosyal kültürel ve sportif etkinliklerin çeşitliliğini ve bunlara katılımı arttırıp; kendine güvenen, çözüm odaklı, geleceğe umutla bakan sağlıklı bireyler yetiştirme amacımıza uygun olarak “Gaziantep´te Eğitim Başarısını Arttırma” programını hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz. Çalışmamızın her aşamasını siz değerli idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin görüşleriyle şekillendirmeyi planlamaktayız. Böylelikle katılımcılığın en yüksek seviyede olduğu, tüm paydaşlarca desteklenen ve uygulanan bir hareketin, ilimiz eğitiminde mevcut sıkıntıları en aza indirgeyerek hedeflerimize kısa sürede ulaşmamıza yardım edeceğine olan inancımız tamdır.

İlimizde yürütülen ve yürütülmesi planlanan tüm projeleri adeta bir şemsiye gibi tek başlık altında toplayacak olan çalışmamızda; eğitimde başarıyı arttırıcı tedbir ve uygulamalar, kitap okuma etkinlikleri, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ve bunlara katılım, ayın yüksek performanslı okulunun belirlenip ödüllendirilmesi ile okulların yaşam alanları olarak daha etkin kullanımını sağlayacak çeşitli tedbirler ve uygulamalar bulunmaktadır.

Programın hazırlanması ve uygulanmasında, siz eğitim neferlerinin görüşlerini alabilmek için hazırladığımız anketimize katılmanız ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanız projenin sağlıklı bir şekilde işlemesi için oldukça önemlidir. Bu bağlamda, hazırlanan anketi samimiyet ve hassasiyet ile doldurmanızı rica eder, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Anket Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here