nakiboglu-ndan-baskan-sahin-e-hayirli-olsun-5948726_o

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri 30 Mart yerel seçimleri sonrası göreve yeni seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

Görüşmede Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Şahin, “Gaziantep’i daha da kalkındırmak ve ilimize faydalı olmak hepimizin elinde. Bu konuda elimizden geleni hep beraber yapmalı, işbirliği içinde olmalıyız” dedi.

Gaziantep’in ilk kadın milletvekili, ilk kadın bakanı ve Türkiye’nin ilk kadın Büyükşehir Belediye başkanı olma başarısı gösteren Başkan Fatma Şahin’i yeni görev yerinde ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, “Gaziantep açısından her zaman ilklerin ismi olan belediye başkanımız Fatma Şahin’in görev süresince ilimize hizmette de bir çok ilki yaşatacağına inanıyoruz. Gaziantep’e hizmet etmeyi çalıştığı tüm makamlarda üstün başarılar gösteren Başkanımıza yeni görevinde de başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Yapılan görüşme ve fikir alışverişlerinin ardından toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

1 YORUM

  1. Müslümanların oyuyla başkan ol Müslümanlardan başka herkesle diyalog içinde olanlarla kol kola . Ülkem Müslümanların acınacak hali. Algı oluşturuldu ki Belediye buna teslimden başka çare yok denildi saflarda inandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here