130975
Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti’nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin ve AK Parti’nin Nurdağı Belediye Başkanlığı adayı Mehmet Yıldırır;Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışını yaptı.

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Fatma Şahin ile Mehmet Yıldırır, vatandaşların yoğun tezahüratlarıyla karşılandı. Davul zurna eşliğinde alana gelen Başkan adayları Şahin ve Yıldırır, SKM’nin açılışını gerçekleştirdi. Öncelikle Sakçagözü beldesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yapan Başkan adayları Fatma Şahin ve Mehmet Yıldırır, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

HEDEFİMİZ SİZLERİN HAYAT STANDARDINI YAKIRIYA ÇIKARTMAKTIR
Bir süre vatandaşla sohbet eden Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır, Nurdağı ilçesinde bir çok önemli projeleri hayata geçireceklerini belirterek,

Sayın Bakanımız Fatma Şahin hanımefendinin Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte daha güzel projeler üreteceğimize inanıyorum. Sizlerin de destekleriyle bu seçimi de kazanacağımıza gönülden inanıyoruz. Şuana kadar mahalle olan köylerin haricinde, yeni bağlanan köylerin hepsine de köy konağı yapmayı taahhüt ediyoruz. Bu köy konaklarının içerisinde muhtarın odası, haftalık gelen doktorların muayene yapabileceği çalışma odası, yalnızca sosyal amaçlı kullanılabilecek bir meydanıyla bu uygulamayı da hizmetinize koyacağız” dedi.
SİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞTIK
11 yıl önce sizlerin de desteğiyle çok kutlu bir yolculuğa çıktıklarını ifade eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin, “Başbakanımızın liderliğinde, önce insan dedik, insanı yaşat ki devlet yaşasın dedik, yeter sözde kararda milletindir dedik. Milli irade hakim olacak, Ankara Anadolu tarafından yönetilecek dedik. Anadolu’nun insanları tarafından yönetilecek dedik. Anadolu’nun işçisi, Anadolu’nun çiftçisi, Anadolu’nun esnafı Ankara’da temsil edilecek dedik. Sizden aldığımız güçle bu ekip gecesini gündüzüne katarak, sizlere hizmet etmek için durmadan çalıştık. Bizler bir birimizi iyi biliriz. Nurdağlılar  bizi iyi bilir, bizler Nurdağlı  vatandaşlarımızı iyi biliriz. Nurdağılılar bizi iyi bilir, biz Nurdağlılar iyi biliriz. 11 yıl boyunca sizler bizden ne istediyseniz bizler onları yaptık. Sizlerle et ile tırnak olduk, kader birliği yaptık. İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta beraber olacağız dedik. İşte o duygunun sonunda bugün, bir aile olarak, gönül köprüleri kurarak, yolumuza devam ediyoruz. Bunun için bu tuzakların hiç biri tutmayacak, Allah’ın izni ile eştikleri kuyunun içine kendileri düşecekler ” diye konuştu.
HANIMLARDAN BAŞKAN ADAYLARINA SEVGİ GÖSTERİSİ
Daha sonra Gaziantep ili Nurdağı ilçesi Ak Parti Kadınlar Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçen Başkan adayları Şahin ve Yıldırır, yoğun kalabalık eşliğinde karşılandı. AK Parti’den ikinci kez Nurdağına Belediye Başkanlığı’na aday olarak gösterilen Mehmet Yıldırır’a desteklerini hep bir ağızdan dile getiren vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Yapılan açılış konuşmalarının ardından, Başkan adayları Şahin ve Yıldırır, vatandaşlar ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi’ni gezdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here