Nizip Ticaret Borsası Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri “Polisimize Sahip Çıkıyoruz’’ projesi kapsamında polislere mektup yazarak, okul bahçesinde ‘Polis’ koreografisi yaptı.

Son günlerde güvenlik güçlerine yönelik yapılan saldırılar sonrası toplumun her kesiminden polise destek yağdı. Gaziantep’in Nizip İlçesinde bulunan Ticaret Borsası Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmen ve idarecilerinin gözetiminde bir takım etkinlikler düzenledi. Öğrenciler okul bahçesinde “Polis” ve Türk Bayrağından oluşan koreografi çalışmasının yanı sıra polislere duygu ve düşüncelerini anlatan mektuplar yazdı. Daha sonra proje kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden öğretmen ve öğrenciler, ziyaret anısına İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman’a, polislere hitaben yazdıkları mektuplarla birlikte koreografi tablosu ve karanfil takdim ettiler.

 

 

Ziyaret sonrası emniyet birimlerini tek tek gezerek polislere taziye ve desteklerini aktaran öğrenciler, emniyet çalışanlarına karanfil sunarak ziyaretlerini sonlandırdı. İHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here