gaziantepin-dusman-isgalinden-kurtulusunun-94-yil-donumu-dolayisiyla-002

Vali Yerlikaya’nın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıboğlu ve Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Kurtuluş’un hem Türkiye, hem de Dünya çapındaki medya organlarına özel ilan vererek duyurarak kamuoyu yaptılar. Gaziantep’in kurtuluşu nedeniyle başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve çok sayıda bakan ve milletvekilleri Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’yı arayarak, kurtuluş gününü tebrik ettiler.

İŞTE KURTULUŞU DÜNYAYA TAŞIYANLAR
Her 25 Aralık’ta Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık önderliğinde yapılan kutlamalar ilk kez “Ortak Akıl” tarafından başta Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Bediye Başkanı Fatma Şahin, Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Organize Sanayi Bölge Başkanı Cahit Nakıboğlu ve Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu bir araya gelerek Gaziantep’in kurtuluşunun 94. yılını muhteşem bir şekilde kutlanması sağlandı. Bu nedenle, Gaziantepliler “Kurtuluş gününün” mimarlarına teşekkür ettiler.

EYÜP BARTIK’A ÖZEL TEŞEKKÜR
Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, her yıl gerçekleştirilen kurtuluş etkinliklerini “Ortak Akıl”a devrederek teşekkür alkışı aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here