tahmazoglu-ak-parti-milletin-partisi-oldu-5826525_o

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Ak Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte Sultan Selim Mahallesi seçim bürosunu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt, “Sizler burada bulunmakla demokrasiye, milli idareye, siyasete, AK partiye en önemlisi dik duran eğilmeyen yılmayan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmış oluyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Ak Parti iktidarının 12 yılda yaptıkları icraatların anlatmakla bitmeyeceğini ifade eden Ak Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, “Yapılan tüm hizmetleri vatandaşımız hayatında yaşıyor. Niye geçmişte ki partiler bu kadar üst üste oylarını artırarak devam etmedi de Ak Parti devam ediyor. Çünkü Ak Parti milletin kendini kurduğu ve milletin partisidir. 5 yıllık görev süremizde yapılmaz denilen hizmetleri yaptık. Hayal bile edilemeyen çalışmaları gerçekleştirdik. Yapılacak işler bitti mi hayır, daha çok yapacağız işler var. Sultan selim mahallemize taziye evi istediler, ama buraya taziye evi yetmez, Kılınçoğlu camimizin altını kamulaştırdık. Buraya büyük bir sosyal tesis yapacağız. Biz sizden dua istiyoruz başka bir şey istemiyoruz bir de 30 Mart’ta oyunuzla Türkiye üzerinde oynanan oyunu bozacağız ve güçlü bir destekle inşallah yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKANIMIZ İLKLERİN BAŞKANI OLDU

Geri bakıldığında Başkan Tahmazoğlu’nun görülmemiş icraatlara imza atığını ifade eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ise şunları söyledi:

“Başkanımız ilklere imza attı. Kentsel dönüşüm noktasında Türkiye’ye örnek olan çalışmaları oldu. Ben kendisini kutluyorum. Marifet iltifata tabidir. Marifeti olanın başarısını kutlamak zorundayız. Halkımızın ve bizlerin bir görevi daha var, Başkanımız yeniden aday ve gelecek 5 yılda birinci 5 yıldaki tecrübeleriyle çok daha büyük çok daha güzel projeler yapmak için Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle 30 Mart’ta onu yeniden seçeceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here