MHP Gaziantep üçüncü sıra milletvekili adayı Servet Demir’in seçim bürosu açılışı görkemli bir tören ile gerçekleşti. Birinci sıra adayı Ümit Özdağ ve MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan’ın da katıldığı açılış törenine çok sayıda partili de katıldı. Açılışta konuşan Ümit Özdağ, milletvekili seçildiği zaman ilk işinin Gaziantep’teki uyuşturucu tacirlerini temizlemek olacağını söylerken, İl Başkanı Taşdoğan ise Suriyeli vatandaşların sağlıklı bir şekilde yurtlarına dönmeleri için Gaziantepli vatandaşları MHP’ye destek vermeye davet etti. Servet Demir ise seçim bürosu olarak özellikle Karşıyaka semtini seçtiğini belirterek, “Karşıyaka demek, Gaziantep demektir” dedi.

MHP sahaya indi ve milletvekili adaylarından Servet Demir’in seçim bürosunu görkemli bir tören ile açtı. Karşıyaka Semtinde Korutürk Caddesi üzerinde açılan seçim bürosunun açılış törenine MHP Gaziantep milletvekili adaylarının yanı sıra İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren milletvekili adayları ve il başkanı Taşdoğan ile ilçe bakanları hep birlikte Korutürk Caddesi esnaflarını teker teker ziyaret ettiler. Esnafın sıkıntı ve sorunlarını dinleyen MHP heyeti, “Bu seçim MHP’nin seçimi olacak” mesajını verdi.

ÖZDAĞ’IN İLK SÖZÜ UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE

Açılış töreninde konuşan MHP Gaziantep milletvekili adayı Ümit Özdağ, “bu seçimler öncesinde diğer partilerin neler yaptığını ve ülkemizde yarattığı sorunlar üzerine konuşmayacağız. Biz, Gaziantep’te bir rekora imza atmak üzere yola çıkıyoruz. Bu şehrin ekonomik olarak kalkınması için, bu ülkenin ekonomik olarak kalkınması için MHP olarak birçok projeye imza atıyoruz. Bu projelerimize bütün vatandaşlarımızın bakmasını istiyorum. Diğer partilerin de projelerine bakın. Zaten baktığınız zaman bu projeler içinde MHP’nin en sağlam ve işlerliği olan projeleri ürettiğini göreceksiniz. İşte bu sebeple zaten sizlerden oy istiyoruz. Milletvekili seçildiğim takdirde Gaziantepli vatandaşlarıma söz veriyorum ki ilk işim uyuşturucu tacirlerini bu memlekette yok etmek için uğraşacağım. Vatandaşlarımızın çocuklarının uyuşturucu tacirlerinin eline ve uyuşturucu batağına düşmesini önlemek için mücadele vereceğim. Bunun sözünü şimdiden hepinize veriyorum” ifadelerinde bulundu.

TAŞDOĞAN: “ZAFERE GİDEN KERVANA SİZ DE KATILIN”

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan ise Servet Demir’in seçim bürosunun Korutürk Caddesi üzerinde açılıyor olmasının büyük anlam taşıdığına dikkat çekerek, “Bütün Gaziantepli vatandaşların bu şehirde ne gibi sorunlarla yaşadığını ve karşı karşıya olduklarını çok iyi biliyorum. İşte bu yüzden tek çare MHP diyoruz. Genel başkanımız devlet bahçeli bir kervan başlattı. Bu kervana her geçen gün halkımız daha büyük bir teveccüh gösteriyor. Ben, Gaziantepli vatandaşlarımıza diyorum ki, burası Karşıyaka, Karşıyaka’da patlayan bombayı unutmadık. Bu bombanın bir daha patlamaması için, vatandaşlarımızın bu acıyı bir daha yaşamaması için tek çare MHP’dir. Bu yüzden MHP’ye destek istiyoruz. Suriyeli vatandaşlar ülkelerine huzur içinde ve sağlıklı bir şekilde dönsün istiyorsanız MHP’ye destek verin ve bu kervana katılın. Bu seçim MHP’nin seçimi olacak” şeklinde konuştu.

İNANMIŞ BİR ADAY “SERVET DEMİR”

Karşıyaka’nın Gaziantep’in yaşadığı sorunları en iyi bilen noktalarından biri olduğunu belirten MHP Gaziantep milletvekili adayı servet demir ise seçim bürosu açılışına katılan tüm partililere teşekkür ederek, “Bugün iktidara giden bu yolda bütün partililerimle olmaktan gurur duyuyorum. Bu şehirde ve ülkemizde MHP’yi birinci parti yapmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ve bunu başaracağımıza canı gönülden inanıyoruz. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Desteklerinizi bekliyorum” diye konuştu.

VATANDAŞ MHP’YE DETSEK SÖZÜ VERDİ

Açılışlın ardından MHP milletvekili adayları ve beraberindeki heyet civar esnafını teker teker ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi. Vatandaşın MHP’ye destek vereceğini söyleDi ve MHP lehinde tezahüratlarda bulundu. Mahmut ÖZKILIÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here