Canpolat’tan Bakan Gül’e anlamlı hediye

Gaziantep’li Araştırmacı yazar Hacı Canpolat, Fetö İhanetlerini ve Tarihi Gerçekleri anlatan “Paralel Tekerrür” adlı kitabı’nı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e hediye etti.

 Canpolat’tan Bakan Gül’e anlamlı hediye

Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik’in de tam not verdiği ve okunması gereken bir kitap olarak niteledikleri Paralel Tekerrür adlı kitap Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün de dikkatini çekti. Kitabı inceleyen Gül ilk fırsatta kitabı okuyacağını belirterek kitabın yazarı Haci Canpolat’a tarihi gerçeklerin ortaya çıkmasındaki bu emeğinden dolayı teşekkür etti.

Osmanlı’dan günümüze Abdülhamit Han döneminden  Recep Tayyip Erdoğan’ a kadar yapılan ihanetler bu kitapta.

Kitap, hem Osmanlı döneminde Abdülhamit Han’a hem de günümüzde Bizzat Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan ihanetlerin birbirine benzemesini, tarihi gerçeklerle ortaya koymasıyla dikkat çekiyor.

Osmanlı döneminde Abdülhamit Han’a yapılan ihanetler ve günümüzde bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan ihanetler, Abdülhamit Han ve Recep Tayyip Erdoğan döneminde arada uzun yıllar olmasına rağmen 15 farklı konunun bire bir aynı olması ve adeta tarihin tekerrür etmesi, Fetö’nün son 40 yıldır Devletin içine nasıl sızdığı nasıl kadrolaştığı ve Devlete karşı nasıl darbe girişimi yaptığının kronolojisi, İttihat ve Terakki’nin çalışma metotları yani Mason örgütleri’nin çalışma metotlarıyla günümüzde Fetö’nün çalışma metotları’nın  bire bir aynı olması, Kısaca dış mihrakların vatana devlete karşı yaptığı  ihanetlerde kullandığı maşalar’ın zamanla hep değişmesi ama senaryonun hep aynı olması oynanan oyunların birbirine benzemesi  anlatılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here