SAM_2817

Emniyet Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerimiz, 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminde öğrencilerimizin okul içi ve okul dışında mutlu, huzurlu ve güvenli bir biçimde sorunsuz bir yıl geçirmeleri için eğitim öğretim yılının başladığı gün öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve servis şoförlerimize yönelik bilgilendirme çalışması yapmıştır. Bu kapsamda Gaziantep İl merkezinde faaliyet gösteren her okula sorumlu bir Toplum Destekli Polis görevlendirilmiştir.
Toplum Destekli Polisler okulların açıldığı ilk gün sorumlu oldukları okullarda öğretmenlerimize, yeni eğitim öğretim dönemlerinin hayırlı olmasını dileyerek, başarılı bir sene geçirmeleri temennisinde bulunmuşlar ve öğrencilerle de birebir görüşerek, eğitim öğretim hayatlarının mutlu, huzurlu ve özellikle güvenli bir şekilde geçmesi için her kötü davranışın başlangıcı olan kötü çevre ve arkadaşlardan uzak durmaları gerektiğini anlatarak ve başarılı bir eğitim hayatı dilemişlerdir.
Toplum Destekli Polisler servis şoförlerine ise, öğrencilerin servislere binerken ve inerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini, yol güvenliği açısından ne tür tedbirler almaları gerektiğini anlatarak eğitim yolcuğunun güvenli ve huzurlu bir şekilde yapılması için gerekli bilgilendirmeleri yapmışlardır.
Okula öğrenciler ile birlikte gelen veliler ise Toplum Destekli Polislerin, daha okulun ilk gününden, kendilerinin ve çocuklarının, güvenli ve huzurlu bir eğitim yılı geçirmeleri için gerekli uyarılarda bulunmalarını takdir ederek, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkürlerini ilettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here