Gaziantep polisinden anlamlı seminer

Gaziantep polisinden anlamlı seminer

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü, Gaziantep’e Gazilik unvanı verilişinin 96. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde seminer düzenledi.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Toplum Destekli Şube Müdürlüğünce; toplumla iç içe ve her zaman insanlarla iletişime açık olmak, güvenlik hizmetlerine toplumun katılımını sağlamak, toplum ile işbirliğinde bulunmak, güvenlik hizmetlerine toplumsal taleplere göre yön vermek, toplumun tüm kesimine aynı düzeyde ve eşit nitelikte hizmet sunulmasını sağlamak, hizmet sunumunda mikro alanlara ve en küçük toplumsal kesimlere odaklanmak, yerel sorunlar ve öncelikle ilimizin coğrafi, sosyal ve kültürel özelliklerini hizmetlerin yürütülmesinde göz önüne alarak toplumsal sorunlarla yerinde ve bire bir ilgilenmek, topluma yakın hizmet sunarak Polise bilgi akışını sağlamak amacıyla;
Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü organizesinde, Kurbanbaba Gençlik Merkezi’nde, Gaziantep Muharip Gaziler Derneği Başkanı ve üyeleri, üniversiteye hazırlık okuyan öğrencilerimiz, mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın katılımı ile Gaziantep’e Gazilik Unvanı verilişinin 96. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde katılımcılara seminer düzenlenmiştir. Düzenlenen seminerde Araştırmacı Yazar Asım Mıhçıoğlu, Muharip Gaziler Dernek Başkanı Cuma Erdem ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından konuşma yapılarak günün anlam ve önemi vurgulanmıştır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here