Ak Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu’nun yeni dönem için açıklamış olduğu projeler, vatandaş tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Projelerin vatandaş gözünde değerlendirilmesi konusunda birçok esnafın görüşünü aldık. Açıklanan projeler içerisinde : Yeşil vaadi projesi, Havaalanı ile Burç Kavşağı’nın birleştirilecek olması, Akkent ve Narlıtepe’ye semt pazarı ve bayanlar için oluşturulacak sosyal tesisler ilgi çekti.

30 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala adaylar projelerini açıkladı. Birçok vatandaş adayların açıklamış olduğu projelere göre oy kullanacak. Adaylar şehrin tüm eksikliklerini araştırarak yeni dönem için çözüm projelerini sundu. Özellikle kararsız seçmenler için açıklanan projeler yol gösterici olacak. Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Düztepe, Karataş, İnönü Caddesi, Cumhuriyet caddesi ve Gaziler iş merkezi esnaflarına, belediye tarafından sunulan projelerden memnuniyetlerini ve yeni dönem için seçmenlerin önerilerini sorduk.

KADINLAR ÖN PLANA ÇIKTI

Şahinbey Belediyesi adayı Mehmet Tahmazoğlu’ nun sunmuş olduğu projelere özellikle kadınlardan yoğun ilgi geldi. Kadınlar, belediye tarafından oluşturulan sosyal tesislerden memnuniyetlerini dile getirerek yeni dönemde bu sayıların arttırılacak olmasını takdir edilecek bir hizmet olarak değerlendirdi. Sosyal tesisler sayesinde kadınların sosyal hayatta daha etkin rol aldıklarını anlatan kadınlar  bu kurumların birçok şehre bile örnek olacak hizmet olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here